Indian clubs: Restorative and Strength training combined

Phil Scarito Elite Instructor StrongFirst a unikátní kurz Indian clubs: Restorative and Strength training combined poprvé v České republice, a to v Brně!

Srdečně vás zveme na jedinečný, dvoudenní kurz vedený Elite Instruktorem StrongFirst Philem Scaritem! 8. – 9. února 2020 v tělocvičně Girja v Brně.

Není lepší příležitost, než učit se od nejlepších!  Indian Clubs jsou výjimečné tím, jak rozvíjejí sílu a zkušenosti, které máte ze cvičení s kettlebelly, či Olympijskou činkou. Více se o cvičení s Indian Clubs dozvíte

a o historii
. V žádném jiném kurzu se neučí tolik detailů, jak všechny tyto nástroje zapojit všechny dohromady.

Existuje mnoho kurzů a certifikací zaměřené na práci s tréninkovými nástroji (Olympijská činka, kettlebell, nebo cvičení s vlastní vahou). Ani jeden vás však nenaučí kombinovat posilovací prvky a nástroje s relaxací, což je právě ten způsob, kterým my – student, atleti, závodníci, zlepšujeme svůj výkon.

Dvoudenní kurz, který navrhl a sestavil Phil Scarito, zahrnuje cvičení s kettlebelly a vlastní vahou v sérii unikátních cviků, po kterých okamžitě poznáte změnu v síle a pohybových dovednostech. Použité cviky a sestavy pak můžete využít i při vlastním cvičení s Olympijskou činkou.

Navíc máte jedinečnou příležitost, jak si vyzkoušet cvičení s Indian Clubs. Tahle “prodloužená ruka” rozšiřuje pohyb v kloubech (obnovuje jejich celistvost), stimuluje mozek, nervové dráhy, zvyšuje pohyblivost a výrazně zlepšuje celkové držení těla.

Všichni víme, jak vytvořit správnou tenzi k dosažení výkonu. Musíme se ale naučit zakomponovat i relaxační prvky, abychom tenzi mohli zmírnit a pracovat s ní. Nejlépe pomocí Indian Clubs – jednou z nejstarších rekonvalescenčních pomůcek na světě.

Věnujte únorový víkend tomu, abyste se stali lepšími studenty a učiteli!

Organizační informace

Indian Clubs – budou pro všechny k dispozici na místě. Po skončení si můžete Indian Clubs koupit pro vlastní cvičení.

Den před seminářem máte příležitost nechat si Philem Scaritem zrevidovat své dovednosti s kettlebelly, velkou činkou a cvičením s vlastní vahou formou Troubleshooting Movement, Using Minimalist Tactics. 

Kurz je v angličtině. Phil je velmi zkušeným lektorem a mluví skvěle srozumitelnou angličtinou. Překladatel vám bude na místě k dispozici. Při registraci napište, pokud máte o překlad zájem.

Zároveň dostanete od Phila manuály, jak správně Indian Clubs používat. A po dokončení kurzu obdržíte Certifikát o jeho absolvování.

Na místě vám profesionální barista připraví kávu, občerstvení bude formou ovoce.

Cena: 9500 Kč

Po registraci obdržíte e-mail s platebními údaji. Částku uhraďte co nejdříve, abyste měli své místo na kurzu jisté.

Více informací

Článek – Řádné cvičení s Indian Clubs
Článek – Poklady z půdy
Kurz – Troubleshooting Movement, Using Minimalist Tactics

Registrace zde

Registrace na

Indian clubs: Restorative and Strength training combined