Kurz netradičních kettlebell cviků

Naše tradiční a rozšířené menu můžete ochutnat na Kurz základních kettlebell cviků a Kurz pokročilých kettlebell cviků. Výběrové a netradiční pochutiny servírujeme na Kurzu netradičních kettlebell cviků. Zakousněte se do 5 nových, netradičních cviků. Ty prověří vaši aktuální techniku cvičení, více se zaměří na koordinaci, stabilitu, sílu dechu a středu těla. Dobrou chuť!

Co se na kurzu naučíte?

Mrtvý tah na jedné noze v sobě skrývá nejsilnější pohyb člověka. V případě jednonožní varianty se stává antirotačním cvikem, který vyžaduje velkou dávku stability.

Přítahy s kettlebellem jsou výborným doplňkem pro cvičení tlaků a skvělou pomůckou, pokud nemáte kruhy či kladku. V případě jednoruční varianty pak po celou dobu cvičení nutí tělo odolávat rotačním silám.

Press Bottom up neboli tlak ve stoje dnem vzhůru. Vynikající cvik pro rozvoj síly horní poloviny těla. V případě varianty dnem vzhůru otestuje stabilitu a koordinaci.

Windmill streč, stabilizace a kyčelní ohyb v jednom? Není problém.

Západ využívá všechny benefity dřepu. Tato varianta dřepu, která upřednostňuje práci jedné nohy, navíc otestuje stabilitu kotníků, kolen a sílu středu těla.

Dále se dozvíte (naučíte):

  • Jak připravit tělo na tyto netradiční cviky.
  • Mobilizovat hrudní páteř a stabilizovat lopatky a pánev.
  • Jak zvětšit rozsah v ramenních kloubech a kyčlích.
  • Jak správně cvičit svatozář či páku.
  • Jak tyto netradiční cviky zapojit do vašeho stávajícího tréninku, abyste z něj vytěžili maximum!

Dostanete od nás barevný 34 stránkový manuál!!

Kdy: 15. dubna 2023, 10:00 – 15:00
Kde: tělocvična Girja, Cejl 107, Brno
S sebou: Tričko a kalhoty (ideálně krátké) na cvičení, ručník, pití. Kettlebelly jsou k dispozici na místě.
Cena: 2 400 Kč

Po vyplnění registračního formuláře obdržíte e-mail s platebními údaji pro úhradu zálohy. Tu je třeba uhradit co nejdříve, abyste měli své místo na semináři jisté.

Registrace na

Kurz netradičních kettlebell cviků