Kurz cvičení s Indian Clubs

“Indiány” neboli dřevěné kužely jsou pro české cvičence dost neznámé, svou historii mají zejména v anglosaském světě, či staré Indii (více o historii se dočtete ZDE). O to více jsme se o nich chtěli něco více dozvědět. A povedl se nám parádní kousek – pozvat zkušeného trenéra do Brna a uspořádat seminář zaměřený právě na Indian Clubs. Elite Instructor StrongFirst Phil Scarito umění cvičení s Indians Clubs vyučuje všude po světě, v České republice byl poprvé. V únoru 2020 vedl v naší tělocvičně dvoudenní seminář Indian clubs: Restorative and Strength training combined.

6 týdenní Kurz Indian Clubs

To, co s kužely umíme, chceme naučit i vás. Na 6 týdnů se ponoříte do úplně jiného pohybu, než na který jste i z naší tělocvičny zvyklí. Lineární pohyb ustoupí krouživému. Železo dřevu.

Co se na kurzu naučíte?

  • Základní techniku i pokročilejší série cviků. Efektivní práce s Indian Clubs je o osvojení si detailů, které v instruktážních videích zůstávají skryté.
  • Zmírnit bolesti ramenou, krku, lopatkového svalstva. Kužely umí vynechat z tréninku velké svaly, které pracují neustále. A místo nich zapojit malé, ale velmi důležité svaly, které se starají o správnou práci lopatek a rozsah ramenou.
  • Kužely jsou účinnou rehabilitační pomůckou.
  • Rozvíjet pohybové a koordinační dovednosti a spolupráci obou hemisfér.
  • Umět efektivně zrelaxovat a zotavit svalstvo mezi sériemi cviků.
  • Jak a proč zařadit Indian Clubs do tréninku.

Kdy: 20. 9. a končíme 27. 10. 2021. Vždy v pondělí a středu 19:15 – 20:00 

Kde. Girja Hardstyle Gym, Cejl 107

Cena: 2200 Kč

Po vyplnění registračního formuláře obdržíte e-mail s platebními údaji pro platbu. Tu je třeba uhradit co nejdříve, abyste měli své místo na semináři jisté.

Registrace na

Kurz cvičení s Indian Clubs