GIRJA Kemp 2017 - Girja.cz

GIRJA Kemp 2017

13.4.2017

Vydejte se na skvělý prodloužený víkend pro 30 osob do resortu u Brněnské přehrady!Areál YMCA je ten pravý, kde můžete v klidu relaxovat, kochat se výhledem na zeleň, a přitom to do centra města máte kousek. Ubytováni budete ve stylových chatkách, resortní kuchař vám připraví skvělé pochoutky, o volnočasové aktivity se postarají animátoři po celé tři dny. V ceně pobytu je zahrnuto zapůjčení kettlebellů, soukromé hodiny s lektory sebeobrany i tričko.  

Tímto jste zváni na luxusní all inclusive pobyt GIRJA KEMP 2017! OD PÁTKU 26. DO NEDĚLE 28. KVĚTNA 2017 

Prodloužený víkend, který prověří vaši sílu, mrštnost, odvahu. Tři dny plné pohybu, zábavy, vypečených her (a selete), dobrého jídla, čerstvého vzduchu. Tři dny na plné koule!

Ptáte se co jsme pro vás letos připravili?

kettlebelly (zaměříme se na snatche, push-pressy, jerky),
stabilizační, koordinační a pohybové hry podle školy Fighting Monkey,
výuku sebeobrany pod dohledem profíků ze SelfDefence Brno.

Ptáte se kde? Budeme blízko Brna, v areálu YMCA u Veverské Bítýšky. Ubytování v chatkách a hezké počasí je zajištěno.

Ptáte se co budeme jíst? Budeme mít vlastního kuchaře, který se o nás bude starat a uvaří, co nám na očích uvidí (pivo ne, i když i bečka bude). Na sobotní večer je připraveno Hodorovo pečené sele tažené na extra pomalém hasičském rožni.

O vaši sílu, pohodlí a zábavu se budou pečlivě starat milí a usměvaví Zdeněk Dohnal (šéf tělocvičny Girja Brno), Petr Horák, Jakub Melíšek, Lenka Zapletalová a speciální hosté Marián Cintula a Richard Příkazský ze SelfDefence Brno. Účast přislíbil i Petr Červený z českobudějovického Local Gymu se svým týmem.

Maximální počet účastníků je 30. Proto si zajistěte svoje místo co nejdříve. Nejlépe tak, že se nahlásíte (Zdenálovi) a zaplatíte zálohu 1000,- Kč. Termín splatnosti zálohy je “kdo dřív zaplatí, ten jede na kemp”. Číslo účtu: 1477789023/3030 a do popisku KEMP 2017.

Ptáte se kolik za tenhle neopakovatelný zážitek budeme chtít? Cena 2990,-  zahrnuje ubytování, plnou penzi (snídaně, oběd, večeře) po celé 3 dny, sobotní grill párty (maso & pivo), tričko. U trička mi pošlete velikost a střih (pánský/dámský).

Program začíná už v pátek ráno, proto je nutné přijet do Veverské Bítýšky už ve čtvrtek večer (ano, bez dovolené v práci a doma to nepůjde).

S sebou nezapomeňte oblečení na cvičení a vše, co potřebujete, abyste mohli v pohodě strávit třídenní dril.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Registrace: zdenek.dohnal@girja.cz